Virtuální výstava

Klima se mění.
Změň se i ty!

Vítejte na výstavě

Výstavu Klima se mění, změň se i ty vytvořila v roce 2018 společnost CI2, o. p. s.. Agentura Koniklec, o. p. s. k ní zpracovala další panel zabývající se tématem klimatu 
v hlavním městě Praze. Výstavu jste měli vidět v hale Úřadu městské části Praha 3 a v prostorách Magistrátu hlavního města Prahy. Jelikož jsou tyto prostory pro veřejnost uzavřené, připravili jsme pro vás virtuální podobu této výstavy. Věříme, z vás i toto "bezkonktatní řešení" zaujme.

Srozumitelné informace 
o změně klimatu pro veřejnost

Úvodní slovo 

Videoprůvodce

Součástí virtuální výstavy je   videoprůvodce. Nechte se výstavou provést a dozvíte se více, než pouhým shlédnutím jednotlivých panelů.

Průvodce si můžete pustit odkazem u jednotlivých panelů, nebo najednou z playlistu.

Playlist YouTube

Co vás čeká?

Témata výstavy se věnují například otázkám Proč žijeme ve skleníku? Jaký je vliv člověka na klimatický systém Země? Co říkají scénáře vývoje klimatu? Jaké má a bude mít změna klimatu dopady ve světě a v ČR? Jaké aktivity pro ochranu klimatu probíhají ve světě? Co můžeme udělat my sami pro omezení dopadů změn klimatu? Jak je to s ochranou klimatu v hlavním městě?

... a mnohým dalším.

Interaktivní videoprůvodce výstavou

Vyzkoušejte unikátního interaktivního videoprůvodce výstavou. Všechny komentáře spoluautora výstavy i panely jsme shromáždili do jednoho interaktivního videa, ve kterém si můžete výstavu skutečně projít.